Back

Kdo jsme?

Rozvíjíme dětský potenciál.

Jsme energický tým kvalifikovaných pedagogů, kteří s nadšením sledují, jak se děti zamilovávají do učení.  Prostředí, které je připravené pro děti tak, aby se v něm mohly pohybovat samostatně, rozvíjí zvídavost a přirozenou potřebu dětí se učit. Zároveň v něm vznikají reálné a přirozené situace, ve kterých si děti osvojují jak mateřský, tak anglický jazyk.

Nechceme být příliš vědečtí, ale víme, že děti ve věku do šesti let mají absorbující mysl a jejich schopnost osvojit si nejen cizí jazyk je nejsilnější právě v této době. Kromě zvýšené citlivosti na vnímání a učení se jazyka prochází totiž v tomto období děti další řadou tzv. senzitivních fází. Když tato období vývoje respektujeme, mnohonásobně tím dětem usnadníme proces učení. Dítě si ve správný okamžik osvojí nové dovednosti snáze, rychleji a doživotně kvalitněji.

Každé dítě má díky těmto oknům příležitostí šanci si objevování světa skutečně užívat a zažít radostný úspěch z každého nového poznatku.  Vnímáme tyto vývojové fáze dětí.  Laskavě a bez nátlaku podporujeme každé z nich v tom, aby svůj potenciál maximálně rozvinulo vlastním tempem.

“V dítěti leží osud budoucnosti.” 

M. Montessori

Náš tým

Energický tým kvalifikovaných pedagogů

lektorka-eva

Eva

Má v našem týmu na starosti péči o provoz školičky, připravené prostředí pro český...

lektor-daniel

Daniel

Jeho specializací u nás jsou venkovní i vnitřní pohybové aktivity s dětmi, péče o...

lektorka-dita

Dita

Ve školičce s dětmi tráví čas hlavně objevováním přírody, souvislostí o světě kolem nás...

lektorka-rebeka

Rebeka

Ve školičce se specializuje na praktické činnosti podporující rozvoj hrubé i jemné motoriky (příprava...